Kolejna porodówka zaprasza ojców na operacje cesarskiego cięcia

W poznańskich szpitalach możliwe jest to, co dotychczas było trudno osiągalne. Przyszli ojcowie mogą towarzyszyć swoim partnerkom podczas cesarskiego cięcia.

Przed kilkoma miesiącami, Klinika św. Rodziny jako pierwsza w Poznaniu otworzyła drzwi dla przyszłych ojców, umożliwiając im towarzyszenie podczas cesarskiego cięcia. Teraz dołącza do tego także Szpital imienia Raszei. Taka możliwość jest wyjątkowa i przyciągająca dla par, co może skutkować wzrostem liczby porodów w tych placówkach.

Już ponad stu przyszłych ojców skorzystało z tej opcji

Narodziny dziecka to dla ojca wyjątkowy moment, w którym może on być teraz jeszcze bardziej bliski i obecny. Towarzyszenie partnerce podczas cesarskiego cięcia daje możliwość wsparcia i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyszli ojcowie mogą zdecydować czy po narodzinach chcą towarzyszyć partnerce do końca, czy skupić się na dziecku i wyjść z położną. W Klinice św. Rodziny już ponad stu przyszłych ojców skorzystało z tej możliwości.

Klinika św. Rodziny i Szpital im. Raszei na liście najlepszych szpitali

Klinika św. Rodziny i Szpital im. Raszei najczęściej pojawiają się na liście najlepszych szpitali położniczych w Wielkopolsce, tuż za Kliniką przy ul. Polnej. W minionym roku to właśnie te placówki przyjęły około dwóch tysięcy nowych obywateli.

Czytaj też: Pociągi z Czech pojadą od Pragi nad Bałtyk. Przystanek w Poznaniu. Za ile bilety?

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl