Klub Na Fali powraca. Wiemy kiedy

Klub Na Fali pomimo wielu kontrowersji, ogłosił znowu ugości imprezowiczów na Wartą. Znamy dokładną datę jego otwarcia!

Klub na Fali Poznań

Znajdujący się nad Wartą, na działce przy moście Królowej Jadwigi, Klub Na Fali cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców Poznania. Mimo swojej popularności, klub miał wiele problemów. Jego właściciele wbrew ustaleniom nie usunęli po sezonie drewnianych konstrukcji. W konsekwencji zostały one zalane wodami Warty, kiedy rzeczka wystąpiła z brzegów zimą tego roku. Później miasto nie wyraziło zgody na ponowne jego otwarcie w tym roku.

Jak informowaliśmy [tutaj], na początku czerwca założyciele lokalu ogłosili, że dzięki ich wysiłkom udało się uzyskać wszystkie niezbędne pozwolenia na rozpoczęcie działalności. Wywołało to wywołało lawinę pozytywnych relacji. Fani tego miejsca z niecierpliwością czekali na dokładną datę otwarcia baru.

W czwartek, 20 czerwca, klub zapowiedział, że już w nadchodzącą sobotę, 21 czerwca o godzinie 11:00, zaprasza wszystkich na wielkie otwarcie.

Klub na Fali zimą znalazł się pod wodą / fot. Łukasz Gdak

– Bądźcie gotowi na wyjątkowe chwile, pyszne jedzenie i niezapomniane wspomnienia – zachwalają założyciele na swoich mediach społecznościowych.

Czytaj także: Lato w Poznaniu. Baseny, koncerty i festiwale

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl