Materiał partnera

Kapitanat Garbary – miejska przestrzeń dla wymagających

Czy możliwe jest stworzenie przestrzeni, która łączyłaby w sobie komfort życia w samym centrum dużego miasta z szansą codziennego wypoczynku na łonie natury? Twórcy inwestycji Kapitanat Garbary udowodnili, że tak. Właśnie z tego powodu wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w sercu Poznania wzbudzają ogromne zainteresowanie ze strony osób, które nie godzą się na kompromisy.

Uwielbiasz życie w samym centrum miasta?

Inwestycja Kapitanat Garbary zlokalizowana została w miejscu, które bez wątpienia uznać można za wyjątkowe. Tuż obok znajduje się historyczny budynek dawnego Kapitanatu. Jednocześnie jednak zaledwie w kilka chwil można dotrzeć stąd do najważniejszych miejsc w mieście.

Spacer na Stary Rynek zajmie nie więcej niż dziesięć minut, a do malowniczego Parku Cytadela dojdziesz w siedem minut. W pobliżu znajdują się również liczne obiekty handlowe i gastronomiczne, mnóstwo placówek edukacyjnych czy punktów usługowych. Wszystko to sprawi, że dotarcie do najważniejszych miejsc nie zajmie Ci wiele czasu.

Życie w samym sercu miasta ma mnóstwo zalet, o czym chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Możesz swobodnie korzystać z bogatej oferty kulturowej czy gastronomicznej – w końcu Poznań jest miastem wyjątkowym. Nie brakuje tutaj atrakcji, ciekawych wydarzeń czy miejsc wartych odwiedzenia. Pomyśl – już niebawem możesz mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Nie chcesz rezygnować z wypoczynku na łonie natury?

Choć codzienny pośpiech, tak charakterystyczny dla największych miast, napełnia Cię pozytywną energią, cenisz sobie również odpoczynek na świeżym powietrzu? W każdej chwili możesz wybrać się na spacer do największego parku w Poznaniu, jakim jest Park Cytadela. A jeśli lubisz wycieczki rowerowe, to na pewno ucieszy Cię to, że w kilka minut dojedziesz do Jeziora Maltańskiego.

Na uwagę zasługują również przestronne tarasy w samej inwestycji. Jeśli zdecydujesz się na jeden z apartamentów na najwyższych kondygnacjach, każdego dnia będziesz podziwiać panoramę Poznania. W zależności od tego, które mieszkanie wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się widokiem na Stary Rynek, Cytadelę czy rzekę Wartę.

Twórcy inwestycji doskonale wiedzą, jak ważna jest troska o środowiska. Właśnie dlatego w budynku zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, jak efektywne systemy retencyjne, ekstensywna zieleń na dachu czy zielone ściany. Wszystko to sprawia, że budynek – choć niebywale komfortowy – jest w pełni przyjazny dla środowiska.

Kapitanat Garbary – ciesz się najwyższym komfortem życia i zupełnie nowymi możliwościami

Inwestycja Kapitanat Garbary to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Nie bez powodu jest ona doceniana zarówno przez osoby szukające miejsca dla siebie, jak i przez inwestorów, którym zależy na stałym wzroście wartości nieruchomości czy na zysku z najmu. Szereg ekologicznych rozwiązań, nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty, a przy tym jedna z najlepszych lokalizacji w mieście – powodów, dla których warto wybrać Kapitanat Garbary, jest całe mnóstwo! Bez wątpienia jest to miejska przestrzeń, która zostanie doceniona przez najbardziej wymagających.

Czytaj także: Czy Dominika Kulczyk zorganizuje festiwal Malta? Jest chyba problem

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl