Już niedługo największy zlot food trucków w Wielkopolsce

Poznań szykuje się na prawdziwą ucztę kulinarną! Foodtrucki z całej Polski wkrótce zawitają do stolicy Wielkopolski, obiecując mieszkańcom niezapomniane doznania smakowe. Sprawdź kiedy odbędzie się to wydarzenie.

Zlot food trucków Wielka Szama

Wielka Szama, coroczny festiwal kulinarny w sercu Poznania przy Stadionie Enea, to wyjątkowe spotkanie dla entuzjastów kulinariów z całej Polski. Przez kilka dni teren festiwalu staje się barwną sceną, na której eksponowane są bogactwa kulinarnego dziedzictwa kraju.

Wystawcy z różnych regionów Polski gromadzą się, aby podzielić się swoimi najsmaczniejszymi specjałami – od tradycyjnych dań regionalnych po nowoczesne interpretacje klasycznych przepisów. To właśnie na Wielkiej Szamie można przeżyć niezapomnianą podróż smaków. Dodatkowo przyjazna atmosfera festiwalu sprzyja spotkaniom i wymianie doświadczeń między pasjonatami gotowania oraz miłośnikami dobrej kuchni.

Zlot food trucków
13-14 kwietnia odbędzie się zlot food trucków Wielka Szama / fot. archiwum

Food trucki Poznań

Zlot food trucków w Poznaniu odbędzie się na Enea stadionie przy ul. Bułgarskiej 17 w weekend 13-14 kwietnia. W sobotę poznaniacy będą mogli cieszyć się smakami z całej Polski od godziny 12.00 do 21.00, a w niedzielę od 12.00 do 20.00. To doskonała okazja, aby odkryć różnorodność kulinarną naszego kraju.

Czytaj także: Czy Kościół będzie prowadził nowy bar? Na Ostrowie Tumskim przygotowano już budynek

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl