Międzynarodowe Targi Poznańskie

Jesienne Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

Rynek mieszkaniowy zmienił się i się zmienia nieustannie. Choć aktualnie nie można mówić o przesycie ofert, to warto pamiętać o jednym – zawsze jest dobry czas, żeby spełniać marzenia. Dotyczy to zwłaszcza własnych czterech kątów. Własne M daje poczucie stabilizacji, spokój i stanowi dobrą przystań do inwestycji. Idealnym momentem, by poznać, co proponują firmy deweloperskie, jest ostatni weekend września, czyli 24 i 25 września. W tych dniach odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.

 

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

 

Nie zabraknie ofert z Poznania, powiatu, ale też innych rejonów Polski. Pojawią się debiutujące projekty, czy nowe etapy realizowanych już inwestycji. A to wszystko w jednym, komfortowym miejscu, czyli w hali nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Jesienna edycja to ponad 60 wystawców z branży deweloperskiej i nie tylko. Oznacza to, że dla osób poszukujących własnego domu lub mieszkania, pierwszy jesienny weekend to najlepszy termin, by spełnić marzenia. Ponadto, tak jak zawsze przygotowaliśmy też dodatkowe atrakcje i udogodnienia, np. bezpłatne seminaria w ramach strefy zakupu oraz strefy finansów – mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres. Wśród wystawców pojawią się zarówno duże firmy deweloperskie, jak np. Grupa Inwest, EBF Development, ale też takie, które stawiają na kameralne projekty: Quadro Development, czy Scandic Park. Partnerami wydarzenia są: Grupa Inwest i Oddział Poznański Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Hala targowa będzie dostępna dla uczestników w godz. od 10.00 do 17.00 w sobotę i 10.00 – 16.00 w niedzielę. Bilety dostępne są online TUTAJ

 

APARTAMENTY

 

EBF Development podczas targów zaprezentuje Apartamenty Bergera, czyli najnowszy projekt na poznańskiej Wildzie. Przy ulicy Gothilifa Bergera powstaje 7 – kondygnacyjny budynek ze 134 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 131 mkw. Na potencjalnych klientów czekają kawalerki jak i lokale -2, -3, -4 i -5 pokojowe. Pod budynkiem powstaną 2 hale garażowe, gdzie znajdzie się 155 miejsc postojowych. Ponadto deweloper przedstawi – po raz pierwszy na targach – dziesiąty budynek w ramach Reduty Nowe Podolany. Tym razem Spółka EBF Development proponuje 95 mieszkań o powierzchni od 29 do 74 mkw.

Quadro Development podczas wrześniowego wydarzenia pokaże budynek wielorodzinny zlokalizowany u zbiegu ulic Smolnej i Głównej w Poznaniu. Projekt o nazwie Rynek Wschodni to 47 mieszkań o powierzchni od 29 do 89 m kw. Ofertę stanowią kompaktowe mieszkania 2- i 3-pokojowe, a uzupełnieniem są większe lokale o powierzchni mieszkalnej nawet do 89 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 8600 zł brutto / mkw. – Dla klientów targowych mamy promocję na start jesieni oraz atrakcyjne rabaty na mieszkania, aż do 26 000 zł – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

 

Podobnie jak w poprzednich edycjach poznańskich targów mieszkaniowych, szeroką ofertę przedstawi Grupa Inwest. – Zarówno kameralny budynek Wilda Corner, jak i Nova Łacina łączą optymalne metraże i układy mieszkań korzystne dla klientów inwestycyjnych. Lokalizacja tych projektów jest z pewnością także dużą zachętą dla tej grupy nabywców – mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest. Uzupełnieniem oferty Grupy Inwest jest osiedle Horyzont Naramowice.

 

PRZEDMIEŚCIA POZNANIA

 

Warto spojrzeć także na przedmieścia Poznania. W podpoznańskiej gminie Dopiewo swoje projekty rozwija Scandic Park i przedstawi je także na zbliżających się Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu. Obecnie w ofercie tego dewelopera są dwa różne projekty. Nove Dopiewo – funkcjonalne mieszkania w budynku wielorodzinnym oraz Bajkowy Dopiewiec, czyli komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej. W przypadku domów parterowych, w cenie nieruchomości zawarta jest nowoczesna instalacja fotowoltaiczna, która zapewnia stałe i niskie koszty ogrzewania, prądu, a także ciepłą wodę.

 

Patronat nad targami objął Poznański Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. – Targi Mieszkań i Domów zawsze są wydarzeniem, które w pewien sposób obrazuje kondycje rynku mieszkaniowego. To dwudniowa impreza, które daje możliwość porównania różnych projektów, zarówno z punktu widzenia klienta indywidualnego jak i inwestora. Przedstawiciele firm deweloperskich z pewnością również wyjaśnią wszelkie wątpliwości dotyczących zakupu nieruchomości – wskazuje Andrzej Marszałek, Prezes Zarządu Poznańskiego Oddziału PZFD

Redakcja
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl