Kraj

Jarosław Kaczyński nadal w szpitalu. Komplikacje po operacji

Jarosław Kaczyński udał się przed świętami do szpitala na wydawałoby się prosty zabieg kolana, ale…pojawiły się komplikacje. Prezes PiS do dziś nie opuścił szpitala.

Kaczyński w szpitalu

Lider PiS całe święta spędził w szpitalu, choć miał tam trafić jedynie na kilka dni. Przyczyną była operacja kolana. Podobną Kaczyński miał już kilka lat temu i przeszedł ją nieźle. Tym razem jednak, mijające lata zrobiły swoje i szef PiS musiał pozostać w szpitalu. Spędził w nim całe święta, gdzie odwiedzali go prominentni politycy jego partii. Główną przyczyną pozostawania Kaczyńskiego w szpitalu ma być ból po operacji, który obecnie uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie.

Operacja szpital

Dla Prawa i Sprawiedliwości czas Kaczyńskiego w szpitalu nie jest sprawą tak łatwą. Ból kolana uniemożliwiał szefowi partii normalną pracę, a z drugiej strony jego nieobecność także paraliżuje te instytucje skupioną głównie na decyzjach jednego człowieka – Jarosława Kaczyńskiego. By ten stan nie trwał, Kaczyński trafił do szpitala przed świętami, w ten sposób chciano wykorzystać naturalną przerwę w polityce. Nikt nie podejrzewał jednak, że prosta operacja wydłuży czas, który w szpitalu będzie musiał spędzić prezes PiS.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl