Jak zostać kocim Świętym Mikołajem?

Stowarzyszenie Kocia Polana organizuje akcję „Kocie Święta — zostań kocim Mikołajem”.


Akcja stowarzyszenia Kocia Polana „Kocie Święta — zostań kocim Mikołajem” została stworzona, aby pomóc kotom pozostającym pod opieką Stowarzyszenia w domach tymczasowych. W domach takich koty pozostają do momentu adopcji — wszystkie zwierzęta biorące udział w akcji szukają swoich właścicieli. Organizatorzy mają nadzieję, że akcja nie zakończy się wyłącznie przekazaniem kotom prezentów, ale także adopcją choćby części z nich.


Opiekunowie kotów w domach tymczasowych poświęcają każdą możliwą chwilę opiece nad swoimi podopiecznymi. To właśnie te zwierzęta objęte są akcją „Kocie Święta — zostań kocim Mikołajem”, w ramach której można wybrać kota, któremu chce się zrobić świąteczny prezent. Zdjęcia kotów wraz z ich opisami można znaleźć na Facebooku — TUTAJ.


Po wybraniu kota wystarczy tylko kupić mu prezent i albo go wysłać, albo przynieść osobiście. Więcej informacji udzieli Stowarzyszenie.

– Cóż, to prawda, koty chadzają swoimi ścieżkami i faktycznie czasem grymaszą przy posiłku, ale to prawdziwie magiczne stworzenia. Chcemy, by każdy z Was miał okazję tej magii doświadczyć — napisała jedna z wolontariuszek Stowarzyszenia Kocia Polana.

RUSZAMY Z AKCJĄ 🎁PAKA DLA KOCIAKA🎁Gwiazdka już za chwilę, już za momencik✨☃️🌟 Nasi koci podopieczni twierdzą, że byli grzeczni (opinie są różne😼) i będą czekać na Gwiazdorka… Pomóżcie nam sprawić, że i dla nich święta będą magiczne😻 Chcesz być kocim Gwiazdorem bez konieczności przebierania się w czerwony kubrak?🧑‍🎄 (Chyba, że chcesz, to proszę bardzo😽). Odezwij się do nas, a my przedstawimy Ci kotka, który czeka cały podekscytowany z listem właśnie do Ciebie, Gwiazdorku🥹😽Link do akcji Zostań Kocim Mikołajem tutaj https://m.facebook.com/groups/550908016849386/?ref=share iw komentarzu ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Opublikowany przez Kocia Polana Niedziela, 3 grudnia 2023

Stowarzyszenie Kocia Polana


Stowarzyszenie Kocia Polana działa już trzy lata. Przez ten czas wolontariusze uratowali sporą liczbę kotów- w tym i określone mianem „ciężkiego przypadku”.

– Zależało nam, by stworzyć miejsce, w którym w duchu wzajemnej życzliwości i sympatii możemy pomagać kotom w potrzebie. Szczególnie tym bardziej narażonym, bezdomnym. Udało się — cieszy się wolontariuszka.
Podopieczni stowarzyszenia mieszkają w domach tymczasowych, u wolontariuszy. Utrzymywane są głównie z darowizn i bazarków oraz zbiórek.

Czytaj także: „Poznański miły gest” świetny, poznański pomysł

Weronika Rogowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl