Henning Berg w Lechu Poznań? Rzecznik Kolejorza oświadcza, Nie!

Nie brakuje spekulacji na temat tego, kto po zakończeniu najbliższego sezonu może być nowym trenerem Lecha Poznań. Super Express napisał ostatnio, że władze Kolejorza rozmawiają na ten temat z Henningiem Bergiem byłym trenerem Legii Warszawa. Rzecznik Lecha tę informację jednak zdementował.

– Od kilku dni mówi się o możliwym powrocie do Warszawy Norwega Henninga Berga, który, jak wiadomo, pracował już na Łazienkowskiej. A teraz najciekawsze: jak się dowiedzieliśmy, Legia Warszawa nie jest jedynym klubem zainteresowanym sprowadzeniem Norwega. Z naszych informacji wynika, że Berga chętnie widzieliby również w Lechu Poznań! Poznański klub również czeka wielka przebudowa latem i bardzo prawdopodobne, że Dariusz Żuraw będzie miał po sezonie swojego następcę. Jednym z kandydatów na trenera drużyny z Wielkopolski ma być właśnie Berg — czytamy w tekście Piotra Koźmińskiego, dziennikarza „SE” .

Wczoraj późnym wieczorem na twitterze odniósł się do tego tekstu rzecznik Lecha Poznań Maciej Henszel. 

hotel dla psów w Poznaniu

źródło : twitter/MaciejHenszel

Henning Berg pracuje obecnie w Stabaek. Legię Warszawa prowadził w latach 2013-2015. Do końca tego sezonu trenerem Kolejorza jest Dariusz Żuraw, który na tym stanowisku zastąpił zdymisjonowanego kilkanaście dni temu, Adama Nawałkę.

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl