Międzynarodowe Targi Poznańskie

Finaliści LEGO Masters na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Trzecia edycja Festiwalu Klocków w Poznaniu już w dniach 16-17 marca. Podczas wydarzenia zwiedzający będą mogli spotkać się z najlepszymi w klocki.

Fani klocków LEGO powinni już rezerwować czas, bo Festiwal Klocków w Poznaniu zapowiada się bardzo ciekawie. Na ekspozycji nie zabraknie fantastycznych makiet z klocków LEGO. Będzie też otwarta strefa budowania. Ale to nie koniec atrakcji! W wydarzeniu udział wezmą goście specjalni – finaliści programu LEGO Masters oraz znani youtuberzy – fani klocków.

W gronie zaproszonych gości m.in. Rafał Zub – zwycięzca I edycji LEGO Masters, Łukasz Górecki – zwycięzca II edycji LEGO Masters, Kasia Świętach i Daniel Yakisniy- zwycięzcy III edycji LEGO Masters, Bartosz Sasiński i Piotr Dryś – zwycięzcy IV edycji LEGO Masters oraz Maciej Kośmicki znany jako Maciek i Klocki LEGO Youtuber i Łukasz Więcek – Ambasador LEGO.

Gwiazdy Festiwalu będą obecne przez 2 dni trwania wydarzenia. Pojawią się na scenie głównej, gdzie opowiedzą o swojej pasji oraz w strefie budowania, gdzie będzie można razem z nimi tworzyć konstrukcje z klocków. Na Festiwalu będzie też strefa zdjęć i autografów.

Festiwal Klocków, którego partnerem jest LEGO Polska, odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 16-17 marca 2024 roku. Organizatorami wydarzenia są Grupa MTP oraz LSbricks.pl.

Harmonogram spotkań z gwiazdami Festiwalu Klocków: FestiwalKlockow.pl.

Bilety: ToBilet.pl

Finaliści LEGO Masters na Międzynarodowych Targach Poznańskich
Trzecia edycja Festiwalu Klocków w Poznaniu już w dniach 16-17 marca / materiały partnera

Czytaj także: Zgwałcił i zabił 25-letnią Lizę. W Poznaniu odbył się „cichy protest” [ZDJĘCIA]

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl