Fani Kolejorza szykują swój album. Będą tam zdjęcie z opraw, trybun i nie tylko

Chociaż sam klub z ulicy Bułgarskiej zakończył już świętowanie 100-lecia istnienia, to kibice szykują jeszcze jedną niespodziankę z okazji jubileuszu. Do sprzedaży trafi limitowany album.

Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz, Wiara Lecha oraz Lech Poznań Ultras szykują wspólną niespodziankę z okazji 100-lecia istnienia ich ulubionej drużyny. Aby uczcić urodziny niebiesko-białych, szykują limitowane wydanie fotoalbumu. Książka będzie zawierać archiwalne zdjęcia, które skupią się na przedstawieniu kibiców.

100 LAT OKIEM KIBICA

Fotoalbum poświęcony będzie kibicom Lecha Poznań, zdjęcia trybun, opraw meczowych, które mogliśmy podziwiać na stadionach, na których swoje mecze rozgrywał Kolejorz. – czytamy w komunikacie jednej z kibicowskich organizacji.

https://www.facebook.com/WiaraLecha/posts/pfbid091t7BNG62QNaf3dA3pUbVMyUVwjyTjUbWqGtxuDnwe3kzcJuRx9gzjukzMUCtXaml

POSZUKIWANIE ZDJĘĆ

Wydanie łącznie ma zawierać kilkaset zdjęć. Jednak autorzy projektu wciąż czekają na kolejne fotografie. Te, można przysyłać na adres stowarzyszenie@wiaralecha.pl. Szczególnie poszukiwane są te zdjęcia, które ukazują kibiców przed 2000 rokiem. Publikacja zaplanowana jest na koniec marca tego roku.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl