Jacek Jaśkowiak: „Zapraszam na morsowanie i saunowanie”. Prezydent Poznania włącza się w WOŚP

Jacek Jaśkowiak, wystawił na aukcję spotkanie podczas którego zwycięzcą będzie morsować i saunować z prezydentem Poznania.

SZCZYTNY CEL

Znane osoby, w tym politycy, jak co roku włączają się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nich od wielu lat jest Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. Podczas 31 edycji WOŚP postanowił zaproponować uczestnikom aukcji wspólne morsowanie oraz pobyt w saunie.

Na aukcję wystawiam wspólne morsowanie z saunowaniem w „Centrum morsów” w poznańskim Strzeszynku. Sam robię to już od około 20 lat i myślę, że ma to bardzo pozytywny wpływ na moje zdrowie. – twierdzi polityk.

31. Finał WOŚP – wylicytuj morsowanie z saunowaniem

„Żyj zdrowo w zdrowym świecie” – to hasło tegorocznego finału WOŚP❤️ Na aukcję wystawiam wspólne morsowanie z saunowaniem w „Centrum morsów” w poznańskim Strzeszynku. Sam robię to już od około 20 lat i myślę, że ma to bardzo pozytywny wpływ na moje zdrowie. Zapraszam do licytacji!👇https://allegro.pl/oferta/pomorsuj-z-prezydentem-jackiem-jaskowiakiem-13135548601Sztab Ławica Finał WOŚP

Opublikowany przez Jacka Jaśkowiaka Piątek, 13 stycznia 2023

LICYTACJA

Zwycięzca będzie będzie mógł spotkać się z prezydentem samemu lub maksymalnie z dwiema innymi osobami towarzyszącymi. Licytacja trwa do końca stycznia. Obecnie o spotkanie z prezydentem rywalizuje siedmiu internautów, a cena wynosi 465 złotych.

Tegoroczna edycja WOŚP skupia się na zebraniu pieniędzy na walkę z sepsą. Tak określa się reakcję organizmu na zakażenie. Szczególnie często dotyka ona osób, które wielokrotnie przechodzą skomplikowane zabiegi medyczne na oddziałach intensywnej terapii.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl