Energetyczne targi ruszają w Poznaniu

Nowoczesne rozwiązania dla energetyki, spotkania z przedstawicielami przemysłu energetycznego, a także drony monitorujące sieć energetyczną. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczynają się we wtorek targi energetyki Expopower oraz targi energii odnawialnej Greenpower.

Tegoroczna ekspozycja targów Expopower będzie przede wszystkim poświęcona energetyce, elektrotechnice, oświetleniu, telekomunikacji i automatyzacji. Zaprezentowane zostanę przez przedsiębiorców, instytucję samorządowe i przedstawicieli nauki, innowacyjne rozwiązania, technologie i nowoczesne produkty z zakresu energetyki przemysłowej, automatyki, a także sterowania.

Na targach Greenpower, poświęconych energii odnawialnej, wystawcy pokażą urządzenia i technologie, które pozwalają pozyskiwać prąd np. z promieni słonecznych.

W tym roku po raz pierwszy do bloku targów poświęconych energetyce dołączą targi Poznań Drone Expo. W ramach wydarzenia zorganizowana będzie strefa pokazów, w której m.in. zaprezentowane zostaną możliwości dronów w praktyce, a także pokazy niezwykłych umiejętności pilotów dronów.

Targi rozpoczynaj się dziś i potrwają do 9 maja.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl