Duże korki w Poznaniu. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek trwają intensywne prace na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Przybyszewskiego w Poznaniu. Prace, które rozpoczęły się w nocy z piątku na sobotę, mają zakończyć się w poniedziałek po południu. Obecnie jednak tworzą się duże korki na pobliskich ulicach, utrudniając ruch drogowy w okolicy.

Skrzyżowanie ulic Bukowskiej i Przybyszewskiego stało się punktem intensywnych prac prowadzonych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK) w Poznaniu. Prace torowe, które wymagają zamknięcia niektórych fragmentów dróg, wpłynęły na utrudnienia w ruchu.

Korki na Przybyszewskiego i ulicy Reymonta

Największe korki zanotowano na ul. Przybyszewskiego, która jest teraz niemal nieprzejezdna na odcinku od skrzyżowania z ul. Bukowską po Arenę. Ulica Reymonta także boryka się z problemami, gdyż kierowcy odczuwają utrudnienia na wysokości Areny.

Kierowcy, którzy zamierzają skorzystać z tych tras, muszą uzbroić się w cierpliwość i liczyć się z dłuższym czasem podróży.

Korek na Trasie S11 Kórnik – Poznań

Nie tylko w centrum Poznania można napotkać na korki. Kierowcy poruszający się trasą S11 w kierunku Poznania napotkali problemy w okolicach Gądki. Duży korek spowodowany awarią pojazdu sięga aż do Jaryszek.

Ruch drogowy w Poznaniu oraz na trasie S11 Kórnik – Poznań wciąż pozostaje utrudniony, więc kierowcy powinni dostosować swoje plany podróży do obecnej sytuacji na drogach.

Czytaj też:


Czytaj także: Velde: „Murawa stadionu Lecha Poznań jest straszna”. Trener komentuje

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl