Czekolada z robakami. To atrakcja na targach egzotyki

Exotic Fest wraca do Poznania, na wystawie w hali 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można obejrzeć egzotyczne zwierzęta i rośliny z całego świata przywiezione przez Polskich i Europejskich hodowców.

NA TARGACH MOŻNA ZOBACZYĆ RZADKIE GATUNKI I POROZMAWIAĆ Z HODOWCAMI

W niedzielę, 25 września odbędzie się druga edycja targów egzotycznych roślin i zwierząt. Dla gości wydarzenia to okazja by z bliska podziwiać rzadkie gatunki, które na co dzień można zobaczyć jedynie za pośrednictwem mediów. Jak na każdych targach uczestnicy będą mieć również możliwość zakupienia okazów.

Exotic Fest to również okazja, aby rozpocząć własną hodowlę. Spotkania z innymi pasjonatami i wymiana doświadczeń to kolejny element targów, który przyciąga uwagę. Oprócz rzadkich gatunków wystawcy zaprezentują również akcesoria niezbędne do hodowli.

DRUGIE TARGI W CIĄGU TEGO SAMEGO ROKU

Exotic Fest odbędzie się po raz drugi, nie tylko w historii, ale również w ciągu tego roku. Pierwsza edycja targów miała miejsce na MTP w marcu. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów i w efekcie przed wejściem na targi ustawiała się kolejka oczekujących. Tym razem przestrzeni dla wystawców i gości ma być więcej.

Dla większego komfortu zwiększamy powierzchnię i udoskonalamy ten event, tak aby był jeszcze bardziej satysfakcjonujący dla zwiedzających i wystawców. – ogłaszają organizatorzy.

CO ZOBACZYMY POCZAS TARGÓW?

Jedną z gwiazd poprzedniej edycji wydarzenia był 50-kilogramowy pyton siatkowy o imieniu Dzidzia. Poznaniacy oraz goście z innych miejscowości ustawiali się, by zobaczyć na żywo tego ogromnego węża. Podobnych atrakcji nie zabraknie również w najbliższą niedzielę.

Nowością będzie między innymi stoisko z biżuterią, która stała się “drugim życiem” dla skór zrzucanych przez węże. Coś dla siebie znajda miłośnicy pajęczaków, węży, jaszczurek, owadów czy egzotycznych gatunków ryb. Druga część targów to rośliny a wśród nich gatunki tropikalne czy specjalistyczne okazy do akwariów czy terrariów. Miłośnicy kwiatów również będą mogli kupić wyjątkowe okazy. Dla odważnych smakoszy będzie również możliwość spróbowania dań z robakami w roli głównej w tym czekolady.

Bilety na targi można kupić tutaj.  A szczegółowe informacje o wystawcach atrakcjach znajdują się na stronie Facebook organizatora.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl