Brak ogrzewania w okolicach Starego Rynku

13 stycznia w niektórych kamieniach przy Starym Rynku może nie być ogrzewania. Jest to związane pracami ciepłowniczymi na ul. Wrocławskiej wykonywanych przez spółkę Veolia, 

Ze względu na prace związane z przebudową ciepłociągu w ul. Wrocławskiej, w piątek 13 stycznia przewidywane są przerwy w dostawie ciepła do okolicznych nieruchomości – informuje poznański dostawca ciepła spółka Veolia.

To jednak nie koniec utrudnień jakie w najbliższych dniach czekają na mieszkańców starego miasta i turystów. Od 17 stycznia (wtorek) wyłączona z użytku będzie toaleta miejska na Starym Rynku. Jest to konieczne z uwagi na przygotowania do przebudowy toalety.

Stanie się ona obiektem znajdującym się na terenie placu budowy, dlatego osoby niezwiązane z pracami nie będą miały do niej dostępu. W ramach prac na Starym Rynku, toaleta zostanie powiększona i dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – informuje w komunikacie firma Tormel.

Także na 17 stycznia planowane jest rozpoczęcie prac związanych z modernizacją fundamentów budynku ratusza. Z tego względu mogą wystąpić lokalne utrudnienia w ruchu, ale jak zapewnia wykonawca dostęp do ratusza pozostanie zachowany.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl