Black Friday – przewodnik po poznańskich galeriach

To nie jest artykuł sponsorowany. Zebraliśmy oferty galerii handlowych, by łatwiej było zaplanować zakupy w Black Friday. Gdy planujesz, kupujesz to, co jest ci potrzebne i tylko na to wydajesz pieniądze. Opisy poszczególnych galerii różnią się obszernością, ponieważ galerie na swoich stronach internetowych podają różną liczbę informacji. Nie wszystkie też galerie odpisały na nasze maile z prośbą o informacje, o tym, jak przebiegać będzie u nich Black Friday. Zacznijmy jednak od poradnika.

Gdy wybierasz się na wyprzedaże musisz pamiętać o kilku rzeczach. Najczęściej przy wysokości rabatów dopisywane jest – do, np. rabaty do 50%. Co oznacza, że np. tylko kilka produktów może być przecenionych o połowę a reszta np. o 10%. Warto zwracać na to uwagę i wchodząc do sklepu nie zakładać, że wszystkie produkty będą w nim przecenione o połowę, bo zdziwić można się przy kasie, a wtedy najczęściej nie decydujemy się już na odłożenie produktu.

Dobrze jest zrobić sobie listę rzeczy, które są nam potrzebne i które kupimy taniej dzięki Black Friday. Wychodząc bez listy można wrócić z torbami pełnymi niepotrzebnych rzeczy.

Cześć sklepów Black Friday przedłuża na cały weekend ale im dłużej będzie trwać, tym mniej będzie zostawać rzeczy na prawdę ciekawych. Zostawać będą też pewnie najrzadsze rozmiary.

STARY BROWAR

Stary Browar listę sklepów i wysokość przecen publikuje na swojej stronie (Oferta Starego Browaru) znajdziecie tam przeceny zaczynające się od 10 procent np. w salonach Apart (Atrium 0, Pasaż +1)  na cały asortyment (produkty nieprzecenione) do upustów sięgającyh 70 procent np. w sklepie Falke (Pasaż 0) na wybrane modele, upusty nie łączą się innymi rabatami oferowanymi przez FALKE lub Stary Browar. Przecenione będą tez kosmetyki (np. Yves Rocher) akcesoria (np. Wittchen). Wyprzedaże dotrą także do najbardziej ekskluzywnych marek znajdujących się w Starym Browarze, jak np. Trussadri czy Versace Collection.

Wyprzedaże w Starym Browarze to oferta nie tylko dla kobiet. Panowie mogą kupić np. przecenione o połowę marynarki w Vistuli (Atrium +1) 50% na całą kolekcję, trzeba tylko pamiętać, że rabat obowiązuje od cen regularnych na całą kolekcję jesień/zima 2018.

POZNAŃ PLAZA

Poznań Plaza z okazji Black Friday otwarta będzie aż do godz. 22. Przyciągać Państwa będzie nie tylko wyprzedażami ale też wieloma atrakcjami. Wśród nich znajdzie się konkurs w którym będzie można wygrać m.in. bilety do kina oraz upominki przygotowane przez sklepy. Atmosferę wieczoru podkreśli, specjalnie przygotowana na te okazję, klubowa muzyka. Poznań Plaze w czarny piątek cechować będzie coś jeszcze…serwowane czarne pączki!

A jeśli o rabaty chodzi, to, wiele sklepów obniży ceny o połowę np. Big Star, 5-10-15, Okaidi, ale znajdą się również wyższe rabaty, które sięgną 70 procent np. będzie to Siberika, czy Martes Sport. Pełną listę sklepów i przecen znajdą Państwo po kliknięciu w link (Oferta Poznan Plazy).

Posnania

Black Friday w Posnani zacznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Promocje są zróżnicowane, część sklepów oferuje zniżki ale na drugi produkt jak Big Star 50% na drugą sztukę, Geox o 50% obniża ceny kurtek oraz 20% na ceny butów, Us Polo ASSN proponuje 40% obniżki na nową kolekcję i 50% na letnią. Rozpiskę wszystkich sklepów i rabatów, które proponują znajdziecie na stronie Posnani (Oferta Posnani)

King Cross Marcelin

King Cross szczególnie promuje swoje karty podarunkowe, które obowiązują w całej galerii. Ma to być propozycja na Święta. Dzięki karcie podarunkowej, jak przekonuje galeria, nie ograniczasz obdarowanej osoby, bo sama zdecyduje kiedy i jaki upominek chciałaby sobie sprawić. Karta podarunkową można płacić we wszystkich sklepach znajdujących się na terenie C.H. King Cross Marcelin. Na stronie internetowej centrum znajdą Państwo także listę aktualnych promocji (Oferta King Cross)

Galeria Malta

Malta w ramach Black Friday chwali się zniżkami w Pako Lorente sięgającymi 70%, oraz podobnymi w Puccini, a także np. 20% w Venezi, 70% rabaty oferować będzie też Siberika, a 30% odzieżowa marka Pepe Jeans. Malta w piątek będzie czynna, jak zazwyczaj, do godziny 22. Więcej ofert galerii znaleźć można na jej stronie internetowej (Oferta Malty)

Avenida

Galeria Avenida nie zmienia godzin pracy w Black Friday, otwarta będzie do 21. Na liście zniżek znajdziemy np. 90% obniżki na drugi produkt w Home&You, zniżka dotyczy tańszego produktu, inne propozycje to np. 20% na zegarki w salonie Swiss, w salonie Vistuli w Avenidzie zniżki sięgną do 55% na całą kolekcję. Pełną listę obniżek znaleźć można na stronie Avenidy (Oferta Avenidy)

Pestka

W Galerii Pestka Weekend Okazji Black Friday potrwa od 23 do 25 listopada. Sklepy w Galerii Pestka oferowały będą nawet do 70% procent zniżki. Informacje o rabatach oraz o sklepach biorących udział w akcji znajdują się na stronie galerii (Oferta Pestki). Rabaty będą dostępne również w aplikacji mobilnej Qpony, do pobrania na stronie internetowej Galerii.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl