Adam Nawałka w Lechu od poniedziałku

2.5 letni kontrakt z Lechem Poznań podpisze w najbliższych dniach Adam Nawałka – informuje Przegląd Sportowy. Były trener reprezentacji ma pojawić się w klubie już w poniedziałek. Oznacza to rewolucję w Lechu Poznań.

Wielka zmiana ma zacząć się w Kolejorzu od poniedziałku. Pewne jest, że Adam Nawałka zagwarantował sobie wpływ na najważniejsze aspekty życia Lecha Poznań, w tym na politykę transferową. Zdaniem wielu ekspertów, wiedza i doświadczenie Nawałki, mogą tylko pomóc w rozwoju klubu a dokładnie – w wyjściu z dołka, w którym obecnie się znajduje. Nie potwierdziły się też informację, że Nawałka miałby być trenerem do czerwca. Przegląd Sportowy podaje,że trener podpisze kontrakt na 2.5 roku. Istotne jest też to, że pracę zacznie już od poniedziałku. Oznacza to, że chce podnieść Kolejorza jak najszybciej.

Adam Nawałka może liczyć na wynagrodzenie w Lechu sięgające nawet 150 tysięcy złotych. To nie pieniądze jednak miały być kluczowe w wyborze przez trenera klubu z Poznania. Nawałka w ciągu lat spędzonych w kadrze min. na reklamach zarobił miliony. Jak sam twierdzi, szuka przede wszystkim wyzwań. Stan Lecha Poznań z pewnością wyzwaniem jest, oby Adam Nawałka mógł dopisać do swojego CV – wielkie sukcesy Kolejorza pod swoimi skrzydłami. Pozostaje życzyć trenerowi – powodzenia!

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl