Atak nożem na poznańskim dworcu [AKTUALIZACJA]

– Nie została zadana rana kłuta, lecz ofiara została na szczęście jedynie zarysowana nożem – mówi rzecznik poznańskiej policji Andrzej Borowiak.

Dziś w godzinach popołudniowych na poznańskim dworcu głównym doszło do incydentu. Osoba w kryzysie bezdomności zaatakowała nożem jedną z osób przebywających również na dworcu PKP. To dlaczego doszło do tak gwałtownego zachowania agresora, jak również to, kto jest ofiarą, w tej chwili właśnie ustala poznańska policja.

AKTUALIZACJA:

Mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik poznańskiej policji: – W sprawie dotyczącej noża zgłosił się do nas mężczyzna, który twierdził, że jakiś inny najprawdopodobniej bezdomny przeciął mu nożem skórę na ręce. Zgłaszający był pod silnym wpływem alkoholu. Sam sprawca nie jest ustalony. Zgłaszający ze względu na stan po spożyciu alkoholu złożył oświadczenie. Została spisana notatka służbowa i mężczyzna poszedł do domu. Ma zgłosić się w poniedziałek i złożyć bardziej szczegółowe zeznanie. My w tym czasie postaramy się ustalić, czy miejsce, w którym doszło do tego incydentu jest monitorowane -.

czytaj też: Ponad 3 tysiące nowych krzewów w centrum Poznania

Marek Jerzak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl