51-latek ukrył w domu ponad 100 „działek” dopalaczy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali 51-latka, który ukrył w domu ponad 100 „działek” dopalaczy oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Ostrów Wielkopolski

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego od pewnego czasu skupiają się na zwalczaniu przestępczości narkotykowej. W trakcie prowadzonych śledztw otrzymali informację o podejrzanym mężczyźnie, który prawdopodobnie przechowuje znaczną ilość narkotyków w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.

Policjantom udało się zatrzymać 51-latka na terenie Nowych Skalmierzyc. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli ukryte w różnych miejscach mieszkania dopalacze. Z zabezpieczonych substancji psychoaktywnych można byłoby przygotować ponad 100 działek dilerskich. Funkcjonariusze odkryli także schowane kilkadziesiąt tysięcy złotych.

fot. Wielkopolska Policja

– 51-latek został zatrzymany pod zarzutem posiadania znacznych ilości nowych substancji psychoaktywnych, czyli tak zwanych „dopalaczy” – poinformowała wielkopolska policja.

Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Rodzina poszukuje sprawcy śmiertelnego pobicia

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl