Rodzina poszukuje sprawcy śmiertelnego pobicia

W sylwestra 2023 roku w jednym z wieżowców na os. Wichrowe Wzgórze został pobity mężczyzna. W wyniku obrażeń 41-latek zmarł. Rodzina poszukuje sprawcy.

41-letni mężczyzna został dotkliwie podbity przy windach na 11 piętrze, w wieżowcu nr 3. Mimo kilkunastodniowej wali o życie mężczyzna zmarł. Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach. 41-letni pan Andrzej w dniu pobicia miał na sobie granatową kurtkę, czarną czapkę, spodnie jeansy i czarne buty. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w śledztwie, rodzina prosi, aby przekazywać pod numerem 601983976.

Policja apeluje o kontakt

W sprawie pobicia i śmierci mężczyzny wypowiedział się rzecznik prasowy mł. insp. Andrzej Borowiak:

– W sieci pojawił się apel rodziny poszukującej ewentualnych świadków lub osób, które mogły widzieć sprawcę. Nieprzytomny mężczyzna został znaleziony około godziny dziesiątej na osiedlu Wichrowe Wzgórze w wieżowcu nr 3 na ostatnim piętrze. Mężczyzna był nieprzytomny. Został zabrany do szpitala i tam przebywał kilka tygodni. Miał poważne obrażenia głowy. Niestety tydzień temu zmarł. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Sprawdzili już nagrania z monitoringów. Została także przeprowadzona sekcja zwłok. Nie ma jednak jednoznacznej opinii, co było przyczyną zgonu. Czekamy na dalsze wyniki badań. Rzeczywiście, jeśli byłyby jakieś osoby z osiedla Wichrowe Wzgórze, które mogłyby mieć jakąś wiedzę na temat tego wydarzenia, to policjanci proszą o kontakt pod numerem tel. 47 77 130 90 – poinformował nas rzecznik prasowy mł. insp. Andrzej Borowiak.

czytaj także- Nowe hobby badane w Poznaniu. Ludzie, którzy patrzą na ludzi… patrzących na ptaki | wPoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl