10 koncertów w Ogrodzie Szeląg za darmo

Niebawem powróci cykl Solo na Szelągu nad poznańską Wartą. W tym roku w Ogrodzie Szeląg odbędą się koncerty dziesięciu artystów z czterech różnych kontynentów. Pierwszy koncert już 19 maja!

Wydarzenie rozpocznie się 19 maja koncertem Rity Bragi wokalistki i instrumentalistki z Portugalii, która śpiewa nie tylko po angielsku, ale także po japońsku. Jej światem są takie klimaty jak Avant pop, psychodelia czy kabaret. W kolejny piątek, 26 maja wystąpi Tymon Tymański, twórca w polskiej muzyce alternatywnej i jazzie. W pierwszy piątek czerwca dla fanów piosenki autorskiej, jazzu, rocka oraz bluesa zagra Przybył. Następne koncerty będą należeć do kobiet, bo odbędą się koncerty Cleo T. oraz Imitation.

23 czerwca wystąpi z kolei zespół Kanta dAb dAb prosto z Nepalu. Intymny kontakt z fanami zapewni Alexandra Alden prosto z Malty. Innymi gośćmi będzie duet Follow Rivers, Australijczyk posługujący się pseudonimem Musketeer, do którego należeć będzie kolejny, już przedostatni piątek cyklu, 14 lipca. Na koniec, tydzień później, Rodney Branigan z Teksasu – singer-songwriter, gitarzysta. Zakończy się więc Solo Na Szelągu 2023 z amerykańskim akcentem.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Źródło: Facebook organizatora

Emilia Śliwińska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl