Artyści PoznaniaMateriał partnera

Żyć się chce. Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na koncert charytatywny

Dnia 11. Grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się X Koncert Charytatywny „Żyć się chce” w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Na Tak.

X Koncert Charytatywny „Żyć się chce”

Stowarzyszenie Na Tak, organizujące koncert, zajmuje się osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz zespołem Downa. Podczas wydarzenia zagra Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu pod batutą majora Pawła Joksa. Ponadto, podczas koncertu zaśpiewają Izabela Zalewska oraz Dorota Wróblewska z chórkiem. Będzie można usłyszeć m.in. repertuar Alicji Majewskiej.

W czasie wydarzenia odbędzie się także licytacja. Koncertowi charytatywnemu przyświeca bowiem szczytny cel – całkowita kwota ze sprzedaży biletów oraz licytacji zostanie przeznaczona na podopiecznych, uczestników oraz placówki Stowarzyszenia.

Szczegóły koncertu „Żyć się chce”:

  • Data: 11 grudnia 2023
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Aula Uniwersytecka w Poznaniu

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu kulturalnym, jakim jest Koncert Charytatywny pt. „Żyć się chce”. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie bilety24.pl. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych Stowarzyszenia Na Tak.

Czytaj także: Rozświetlona bimba na ulicach Poznania

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl