Zobacz niesamowity widok z młyńskiego koła na Jarmarku Świątecznym

W tym roku na Jarmarku Świątecznym czekają na poznaniaków wyjątkowe atrakcje. Jedną z nich jest diabelski młyn, ze szczytu którego można zobaczyć nie tylko miasto, ale także oświetlone stoiska i świąteczne dekoracje.

Niesamowita panorama Poznania

Młyńskie koło na Jarmarku Świątecznym to niesamowita okazja, by zobaczyć panoramę Poznania. Wyjątkowa atrakcja na Międzynarodowych Targach Poznańskich to świetna zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników przygód. To także szansa, by przyjrzeć się rozświetlonym stoiskom, dekoracjom i lodowisku.

Ile kosztuje przejażdżka?

Bilet wstępu na diabelski młyn można zakupić przez internet lub na miejscu, w kasie. Normalny dla dorosłych kosztuje 25 złotych, a ulgowy dla dzieci poniżej 15 roku życia – 20 złotych. Upoważnia do jednorazowego wstępu na atrakcję i przewiduje 3 „okrążenia” kołem.

Ice Festival, wizyta św. Mikołaja i wiele innych… Czyli świąteczne atrakcje weekendowe w Poznaniu

Najbliższy weekend pod względem świątecznych atrakcji zapowiada się wyjątkowo. Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich odwiedzi Święty Mikołaj! Poznaniacy zobaczą także rzeźby z lodu i wezmą udział w wielu innych atrakcjach. Dokładny program weekendowy można przeczytać TUTAJ.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl