Znany autor kryminałów spotka się w Poznaniu z czytelnikami

Wydarzenie organizowane jest z okazji pojawienia się na rynku najnowszego dzieła autora, powieści kryminalnej „Granica Możliwości”.

SPOTKANIE

11 stycznia o godzinie 18:00 w World Trace Center będzie można wziąć udział w spotkaniu autorskim z Ryszardem Ćwirlejem. Organizatorzy zapewniają o możliwości zakupienia książki, oraz zdobycia autografu przez fanów pisarza. Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny.

PASJONAT KRYMINAŁU

Ryszard Ćwirlej jest autorem znanym ze swojego zamiłowania do powieści kryminalnych. Krytycy uznali go za twórcę „powieści neomilicyjnej”. Pisze powieści osadzone w PRL-u, dwudziestoleciu międzywojennym, jak i współczesnej Polsce. W 2015 r. otrzymał Nagrodę Kryminalnej Piły dla najlepszej miejskiej powieści kryminalnej za powieść „Błyskawiczna wypłata”. W 2017 i 2018 r. dostał Nagrodę Czytelników Wielkiego Kalibru. Natomiast w 2018 r. pisarza uhonorowano również Nagrodą Wielkiego Kalibru za książkę „Tylko umarli wiedzą”.

PREMIERA

„Granica możliwości” to najnowsza powieść w dorobku pisarza. Opowiada o Polsce z początku lat 90, pełnej niepokoju i zagubienia, w której nie radzą sobie nawet policjanci. W podpoznańskim miasteczku ma miejsce wypadek drogowy, w którym giną kierowca i pasażer. Jak się okazuje, w aucie nie ma ani pieniędzy, ani dokumentów, ani tak pożądanego towaru z Zachodu. Sprawą zaczyna interesować się prokuratorka Brygida Bocian, w której ten wypadek wzbudza pewne wątpliwości i podejrzenia.

Książkę będzie można kupić w czasie spotkania znacznie taniej!

Paulina Juzak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl