Znana piosenkarka na trybunach. Oglądała mecz Lecha Poznań i Warty Poznań

Agnieszka Chylińska, była wokalistka zespołu O.N.A. widziana była na meczu Lecha Poznań z Pogonią Szczecin, później oglądała mecz Warty Poznań z Koroną Kielce. Ostatnio kamery telewizyjne znowu uchwyciły piosenkarkę na meczu rezerw ŁKS-u i Lecha Poznań.

Lech Poznań wygrywa z Pogonią Szczecin 1:0. Warta Poznań wygrywa z Koroną Kielce 1:0. Poza wspólnym jednobramkowym zwycięstwem oba te spotkania łączy też obecność na stadionie znanej celebrytki. Agnieszka Chylińska, pop-rockowa wokalistka regularnie ogląda zmagania piłkarskie w Ektraklasie.

47-latka pojawiła się w poniedziałek na łódzkich trybunach. Rezerwy ŁKS-u podejmowały u siebie Lecha Poznań. Sytuację wykorzystał TVP Sport, który na portalu „X” zapowiedział transmisję drugoligowych rozgrywek.

„Bądź jak Agnieszka Chylińska i odpal 2. Ligę” – napisał na „X” profil TVP Sport.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Skąd to zainteresowanie wokalistki sportem, a konkretniej polską piłką nożną?

– Nie jestem kibolem. Ale jestem kibicem. Kocham piłkę i zawsze byłam jej fanką ze względu na mojego tatę, emerytowanego już dziennikarza sportowego. Jeździliśmy razem na mecze i wróciłam do tego po latach z wielką radością. Kiedy jestem na meczach Ekstraklasy, kamery mnie wyłapują. Ale chodzę też na pierwszą ligę i okręgówkę – mówiła niegdyś Chylińska w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”.

Agnieszka Chylińska urodziła się w Gdańsku. Mieszka w Warszawie. Sympatyzować ma z Koroną Kielce, Lechem Poznań i Cracovią. W tym roku wokalistka świętuje 30. rocznicę na scenie. Z tej okazji koncertuje w ramach trasy pt. „30 lat Agnieszki Chylińskiej – Kiedyś do Ciebie wrócę”.

Czytaj też: Ewa Zgrabczyńska zwolniona z pracy. Miała zamówić lodówkę do zoo, ale ta trafiła do jej domu

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl