Zmiany w komunikacji miejskiej od piątku do niedzieli

W piątek zaczyna się świąteczny weekend, inaczej w związku z tym pojadą tramwaje i autobusy. Lista najważniejszych zmian poniżej.

1. PIĄTEK, 11 listopada br.
Wszystkie dzienne linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy ze zmianami związanymi z Biegiem Niepodległości (szczegóły w osobnym komunikacie). W noc poprzedzającą, tj. z 10 na 11 listopada br., komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładów jazdy na noce z soboty na niedzielę, natomiast w nocy z 11 na 12 listopada br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładów jazdy na noce z piątku na sobotę.

2. SOBOTA, 12 listopada br.
Wszystkie dzienne linie komunikacyjne funkcjonują według sobotniego rozkładu jazdy bez wyjątków i ograniczeńW nocy z 12 na 13 listopada br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładów jazdy na noce z soboty na niedzielę.

3. NIEDZIELA, 13 listopada br.
Wszystkie dzienne linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy bez wyjątków i ograniczeńW nocy z 13 na 14 listopada br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładów jazdy na noce z niedzieli na poniedziałek (tzw. „pozostałe noce”).

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl