Zamiast sylwestrowej imprezy na Malcie był areszt

Na długo 37-letnia Polka zapamięta tegorocznego Sylwestra. Zamiast hucznej imprezy na Malcie, był areszt. Dziś okazuje się, że kobieta za kratkami spędzi kilkanaście miesięcy.

Plany 37-letniej Polki na hucznego sylwestra na Malcie pokrzyżowali strażnicy graniczni z lotniska na poznańskiej Ławicy. Chodź dziś można już mówić, że plany na najbliższe miesiące przez swoje oszustwa pokrzyżowała sama zainteresowana.

W ostatni piątek 30 grudnia podczas kontroli dokumentów strażnicy graniczni w systemie osób poszukiwanych zauważali informację, że 37-letnia Polka, która wakacje chciała spędzić na Malcie od 3 lat powinna być za kratkami.

Kobieta od blisko 3 lat poszukiwana jest na zlecenie trzech jednostek prokuratury i na zlecenie Sądu Rejonowego w Piasecznie. Kobieta za liczne oszustwa oraz kradzieże ma do odbycia 13 miesięcy kary pozbawienia wolności – informuje mjr SG Joanna Konieczniak rzeczniczka prasowa komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Po potwierdzeniu, faktu że kobieta jest poszukiwana funkcjonariusze Straży Granicznej zamiast do samolotu odwieźli 37-latkę do aresztu śledczego.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl