Zaginęły dwie nastolatki. Widziałeś je?

Dwie nastolatki zaginęły w okolicach Wałcza, w Wielkopolsce. Ostatni raz widziano je 20 listopada, wieczorem. Policja prosi o kontakt każdego, kto może coś wiedzieć o miejscu przebywania 14 i 15-latki.

Zaginione mają 14 i 15 lat

Policjanci poszukują dwóch nastolatek, które wczoraj (20 listopada) wyszły z domu około godziny 19:00 i do tej pory nie wróciły. Ponadto nie nawiązały kontaktu z rodziną. Jedna z nich to Justyna Łagań. Ma 150 cm wzrostu, czarne i proste włosy, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia miała na sobie ciemne dżinsy, kurtkę z kapturem, bordowy szalik w kratkę oraz buty – czarne skórzane kozaki. Druga natomiast – Adela Dziemianko, ma 165 cm wzrostu, ciemne blond włosy i waży 50 kg. Ubrana była w czerwoną kurtkę, ciemne glany i miała przy sobie brązową torebkę. 14 i 15-latka są mieszkankami Dzikowa.

Kontakt z policją

Osoby, które mogą coś wiedzieć o miejscu przebywania nieletnich dziewczynek są proszone o kontakt pod numerami telefonu 47 7849512/ 47 7849511, telefon alarmowy 112 albo kontakt osobisty z Komendą Powiatowa Policji w Wałczu Al. Zd. Wału Pomorskiego 90A lub z najbliższą jednostką Policji.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl