Żabka Jush działa już w Poznaniu

Zakupy on line w 15 minut z dostawą do domu. W Poznaniu po Warszawie, Gdańsku, Piasecznie, Katowicach i Krakowie zaczęła działać aplikacja Żabka Jush. 

Od momentu startu pilotażu w Warszawie aplikacja pojawiła się w Gdańsku, Piasecznie, Katowicach i Krakowie. Teraz również i mieszkańcy Poznania mogą zrobić ekspresowe zakupy online nawet w 15 minut. Na razie z usług Jusha w Poznaniu będą mogli skorzystać mieszkańcy Centrum, Starego Miasta oraz Wildy. Co ważne, w każdej z lokalizacji twórcy rozwiązania systematycznie rozwijają obszar dostawy.

Zależy nam na jak najszybszym rozwoju naszej usługi. Na bieżąco analizujemy możliwości pojawiania się w kolejnych miastach. Zdecydowaliśmy się uruchomić naszą usługę w Poznaniu, gdzie dostrzegamy bardzo duży potencjał do rozwoju i gdzie swoją siedzibę ma Grupa Żabka, której częścią jesteśmy.  – mówi Feym Fliegner, CPO Lite e-Commerce.

Wszystko, czego dziś chcesz w 15 minut

Cały proces realizacji zakupów – od momentu złożenia zamówienia do przybycia kuriera z potrzebnymi produktami – zajmuje nawet 15 minut. Klienci w Jushu mogą wybierać z ponad 1500 różnych produktów – od artykułów spożywczych, w tym świeżych owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki.  W ofercie są także dania gotowe, również w wersji wegetariańskiej.

Promocja Jusha na lato

Trwa promocyjna akcja Jusha z okazji wakacji. W jej ramach każda osoba korzystająca z aplikacji, dostanie w sierpniu jeszcze 200 zł rabatu do wykorzystania. Na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują  również darmową dostawę. Akcja promocyjna obowiązuje do 31.08.2022 r. do godziny 22:59. Regulamin promocji dostępny jest na stronie: jush.pl/regulamin-promocji-600zl.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl