Wybierz poznańskiego taksówkarza roku

Znasz dobrego taksówkarza, który zawsze profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i szybko oraz uczciwie dowozi pasażerów na miejsce? Możesz zgłosić go do plebiscytu na Poznańskiego Taksówkarza Roku.

Jak pisze miejski portal poznan.pl plebiscyt ma docenić uczciwych taksówkarzy, którzy dbają o komfort swoich pasażerów i jakość usług. W plebiscycie mogą uczestniczyć taksówkarze, którzy mają ważne licencje na przewóz osób taksówką oraz zatrudnieni przez nich kierowcy.

Kandydaci do tytułu Poznańskiego Taksówkarza Roku muszą przestrzegać prawa – do rywalizacji nie mogą przystąpić taksówkarza, którzy w ciągu ostatniego roku byli karani przez sąd, Inspekcję Transportu Drogowego, policję czy straż miejską. Powinni też mieć dobrą opinię wśród klientów (i brak skarg na swoim koncie w Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania).

O tym, kto zwycięży, zdecydują sami poznaniacy w głosowaniu. To ono wyłoni 3 najsympatyczniejszych taksówkarzy, którzy profesjonalnie obsługują pasażera, mają dobrą technikę jazdy oraz wiedzę na temat atrakcji turystycznych Poznania.

Głosować można wysyłając SMS na numer 4320 (opłata według stawek operatora). W treści wiadomości należy wpisać numer boczny taksówki wybranej osoby. Głosowanie trwa od 1 do 30 czerwca, z jednego numeru telefonu można oddać maksymalnie jeden głos.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl