Właściciel Kociaka otwiera nowy lokal na poznańskim Starym Rynku

W sercu Poznania już wkrótce otwiera się nowy lokal właściciela Kociaka. Jednak miejsce to będzie znacznie różnić od popularnej kawiarni.

Kociak Poznań

Adrian Mieszała, właściciel Kociaka, planuje rozbudowę swojej firmy i ma wizję nowego lokalu. Ostatnio pochwalił się na swojej stronie w mediach społecznościowych, że pomimo silnej konkurencji, udało mu się wylicytować najem lokalu na poznańskim Starym Rynku.

-Z niewiarą licytowałem najem lokalu na Starym Rynku w Poznaniu. Mierzyłem się zapewne z zagranicznymi spółkami. Firmy te dysponowały z ogromnym kapitałem oraz z wielkimi, przemysłowymi firmami – chwalił się Adrian Mieszała na firmowym FB.

Co będzie w nowym lokalu właściciela Kociaka?

Czytając post Adriana Mieszkały, już na samym początku dowiadujemy się, że w nowym miejscu oferta będzie zupełnie odmienna od cukierni na Świętym Marcinie. W nowo otwartym lokalu planuje się sprzedaż nie klasycznych ciast sprzed lat, a poznańskiego przysmaku, czyli rogali świętomarcińskich.

– Jako Poznaniak chciałem, aby oglądając trykające się koziołki móc zjeść świeżego i wyprodukowanego na miejscu ciepłego rogala świętomarcińskiego – napisał właściciel Kociaka.

Gdzie dokładnie powstanie nowy lokal?

Nowy lokal powstanie w samym sercu Starego Rynku, w jednym z kolorowych budynków znajdujących się przy ratuszu.

Tu powstanie nowy lokal właściciela Kociaka/ fot. FB Kawiarnia Kociak

Czytaj także: Pierwszy luksusowy poznański hotel obchodzi 60. urodziny

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl