Materiał partnera

Wyjątkowe promocje na mieszkania w Wieży Jeżyce! Przyjdź na Dzień Otwarty

5 lat bez opłat czynszowych, 25% zniżki na wykończenie mieszkania lub częściowa spłata kredytu – to kilka promocji, które w czerwcu dla klientów przygotował Archicom. To jednak nie koniec atrakcji od ogólnopolskiego dewelopera ponieważ osoby, które zdecydują się w czerwcu i lipcu na zakup mieszkania na osiedlu Wieża Jeżyce wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania jest luksusowy samochód.

Wieża Jeżyce

Więcej szczegółów będzie można uzyskać w Salonie Sprzedaży podczas Dnia Otwartego w sobotę 15 czerwca. Odwiedzający tego dnia biuro przy ulicy Janickiego 23/25 zakręcą kołem fortuny, posmakują słodkiego poczęstunku oraz zapoznają się z limitowanymi czerwcowymi promocjami. Obecni na miejscu Doradcy zaprezentują dostępne mieszkania, a także opowiedzą o osiedlowych udogodnieniach jak np. punkt wynajmu pojazdów elektrycznych, paczkomat, w pełni wyposażona przestrzeń do coworkingu czy wspólne, zielone przestrzenie przeznaczone dla mieszkańców w każdym wieku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Salonu Sprzedaży osiedla Wieża Jeżyce przy ul. Janickiego 23/25. Aby umówić się na spotkanie prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 61 600 70 61. Więcej informacji na stronie wieza.archicom.pl

Czytaj także: Ile zapłacimy za truskawki w 2024 roku?

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl