Wielkopolska

Wielkopolski „chemik” pod lupą policji. Podrabiał proszki… do prania

Policjanci z Ostrzeszowa złapali wielkopolskiego podrabiacza chemii gospodarczej. Handlował proszkami do prania, żelami i płynami do płukania. Teraz, za prowadzenie nielegalnego biznesu, grozi mu do 2 lat więzienia.

Policja Ostrzeszów

Policjanci z Ostrzeszowa otrzymali informację, że ktoś sprzedaje w Internecie chemię gospodarczą znanych marek z podrobionymi znakami towarowymi. Postanowili to sprawdzić. Podczas zbierania materiałów dowodowych policjanci natrafili na halę. Po wejściu do środka odkryli tam spore ilości podrabianych proszków, żeli do prania oraz płynów do płukania.

– Dodatkowo w trakcie podejmowanych czynności zabezpieczono również przygotowane do wysyłki paczki. W nich znajdowały się podrobione produkty – poinformowała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej policji.

Zaraz po odkryciu proszków w hali, funkcjonariusze zatrzymali „chemika”, który produkował nielegalne środki. Teraz za swoją nielegalną działalność grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Całe postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

Czytaj także: Pobite półtoraroczne dziecko trafiło do szpitala. Zabrano je nietrzeźwej matce

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl