Wielkopolska: Zwłoki mężczyzny znalezione w jego mieszkaniu

W jednym z gnieźnieńskich mieszkań, policjanci znaleźli zwłoki 64-letniego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że przed śmiercią ofiara została dotkliwie pobita. W tej sprawie policja zatrzymała 4 podejrzanych.

Zwłoki 64-latka z licznymi obrażeniami ciała

Tragicznego odkrycia policjanci z Gniezna dokonali 14 stycznia. Wcześniej otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań znajdują się zwłoki 64-letniego mężczyzny z licznymi obrażeniami ciała. Gdy przyjechali na miejsce zabezpieczyli ślady i rozpoczęli oględziny. Ze względu na charakter sprawy, zajęła się tym grupa dochodzeniowo-śledcza.

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Podejrzenia padły na cztery osoby. Wszystkie zostały zatrzymane. Po przesłuchaniach gnieźnieńscy śledczy stwierdzili, że dwójka zatrzymanych 30-letnia kobieta i 38-letni mężczyzna mają związek ze śmiertelnym pobiciem. Obojgu prokurator przedstawił zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

10 lat więzienia dla sprawców?

Kilka dni później – we wtorek, 17 stycznia, Sąd Rejonowy w Gnieźnie podjął decyzję o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanych. Sprawcom brutalnego pobicia 64-latka, może grozić nawet do 10 lat więzienia.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl