Wielkie Grillowanie UAM w Poznaniu 2024. Znamy pierwsze gwiazdy

Wielkie Grillowanie UAM to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Samorząd Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku wraca 6-7 czerwca. Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy zagoszczą na scenie podczas imprezy.

Wielkie Grillowanie to jedna z flagowych inicjatyw Samorządu Studentów UAM, która od lat cieszy się ogromną popularnością wśród studentów. To nie tylko okazja do tytułowego wspólnego grillowania i integracji, ale przede wszystkim koncertowa zabawa. Impreza tradycyjnie odbywa się na Kampusie Morasko i gromadzi około 20 tysięcy uczestników.

Już teraz poznaliśmy część line-upu tegorocznego Wielkiego Grillowania UAM. Na scenie 6 czerwca zagoszczą Smolasty i Miły ATZ, natomiast kolejnego dnia uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i posłuchać Szpaka. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż organizatorzy obiecują kolejne gwiazdy.

Bilety i informacje praktyczne

Impreza jest biletowana, dlatego wszyscy chętni muszą zaopatrzyć się w wejściówki jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia. Obecnie dostępna jest II pula biletów, z ceną studencką wynoszącą 29 zł, a normalną 45 zł. Dla tych, którzy chcą uczestniczyć w obu dniach, dostępne są również karnety w cenie 50 zł dla studentów i 75 zł w cenie normalnej. Warto również pamiętać, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub być pod jego opieką podczas imprezy.

Juwenalia w Poznaniu 2024

Po Wielkim Grillowaniu UAM następują Juwenalia w Poznaniu, zaplanowane na dni 23-25 maja. Odbędą się w parku im. Jana Pawła II. Wystąpią: PRO8L3M, Zeus, DJ Soina, Daria Zawiałow, Kaz Bałagane, Muted Message, Kult, Zdechły Osa oraz USO 9001. Wstęp również biletowany.

Czytaj też: Marnujemy za dużo ubrań? Przekonują, że lepiej zacerować niż wyrzucić

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl