Wielka wyprzedaż w sklepie Agencji Mienia Wojskowego

Z okazji 7 urodzin, sklep Agencji Mienia Wojskowego przy ulicy Dojazd organizuje wyprzedaż. Ubrania, akcesoria militarne i wiele innych rzeczy będzie można kupić w tańszych cenach.

Grochówka dla pierwszy gości

Pod koniec sezonów kolekcje na sklepowych witrynach zyskują ogromne napisy „sale” i zachęcają do zapoznania się z ofertą wyprzedażową. Okazuje się jednak, że „wietrzenie magazynów” nie dotyczy jedynie „sieciówek” w galeriach handlowych czy popularnych sklepów online. Akcję wyprzedażową zorganizuje także Agencja Mienia Wojskowego. Artykuły militarne, takie jak np. mundury polowe i letnie będzie można kupić w tańszych cenach z okazji 7 urodzin AMW przy ulicy Dojazd 30. Rabaty mają sięgać nawet 50 procent. Na pierwszych amatorów militariów będzie czekała gorąca grochówka. Urodzinowa wyprzedaż rozpocznie się 25 czerwca o godzinie 11:00 i potrwa do 27 czerwca do godziny 16:30. Zyski ze sprzedaży poznańskiego sklepu AMW przekazywane są na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych. W ubiegłym roku dochód netto wyniósł 115 tys. zł.

– Cieszymy się, że w naszym sklepie znów pojawiły się mundury i najbardziej oczekiwane elementy wyposażenia żołnierskiego. Wiemy, że na taką letnią ofertę na wakacje czekało wielu naszych stałych klientów. W sprzedaży mamy też wojskowe obuwie, płaszcze, sprzęt kwaterunkowy, a nawet porcelanę – zachęca do zakupów Franciszek Marszałek, dyrektor poznańskiego Oddziału Agencji Mienia Wojskowego.

fot. AMW

Czytaj także: Konstrukcja szkoły już stoi. Wiemy kiedy pojawią się pierwsi uczniowie | wpoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl