Warciarze tylko remisują

Mieli być faworytem do awansu do I ligi a ledwo remisują z drużyną ze środka tabeli. Warta Poznań na własnym boisku zremisowała ze Zniczem Pruszków 1:1. Jest na drugim miejscu w tabeli a do pierwszej drużyny GKS 1962 Jastrzębie traci już 11 punktów.

Mecz nie należał do najciekawszych. Prowadzenie dla gości w 8 minucie zdobył Paweł Tarnowski. Warta odpowiedziała dopiero w 25 minucie. Rzut karny wykorzystał Adrian Cierpka. Druga połowa co prawda należała do Warciarzy ale brakowało wykończenie akcji. Warta jest wiceliderem tabeli, ale ostatnie dni trudno uznać za udane. W dwóch meczach przed własną widownią z niżej notowanymi przeciwnikami zespół Warty zamiast planowanych sześciu punktów, zdobył zaledwie dwa.

Warcie Poznań jest teraz na 2. miejscu w z dorobkiem 47 punktów po 26 spotkaniach. Prowadzi GKS 1962 Jastrzębie z 58 pkt. na koncie. Trzeci jest ŁKS Łódź (46 pkt.), który ma za sobą dopiero 25 meczów. Czwarty jest Radomiak Radom (44 pkt.). Do I ligi awansują trzy najlepsze zespoły.