Villarreal wycenił Lecha Poznań. Kwota może zaskoczyć

W czwartek Lech Poznań zmierzy się z Villarrealem. Władze hiszpańskiego klubu rozpoczęły sprzedaż biletów na mecz w atrakcyjnej cenie.

Spotkanie mistrzów Polski z hiszpańską drużyną to pierwsze starcie dla  klubów w fazie grupowej tegorocznych europejskich pucharów. Biorąc pod uwagę statystyki, to Hiszpanie są faworytami meczu i zdają się doskonale o tym wiedzieć. Klub z Vila-realu uruchomił sprzedaż biletów na czwartkowy pojedynek. Włodarze zespołu starają się przyciągnąć kibiców atrakcyjną ceną biletów.

Kibice z Hiszpani za wejściówki na mecz Villarrealu z Lechem Poznań zapłacą 5 euro. To znacznie mniej niż za większość meczy zagranicznej drużyny. Spotkania jakie rozgrywają Hiszpanie w Primiera Division można obejrzeć po zakupie biletów o przynajmniej dziesięć razy większej wartości. Pojedynki z największymi klubami takimi jak Barcelona czy Real Madryt kosztują natomiast powyżej 100 euro.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.45. Mecz nie odbędzie się w Vila-realu, ponieważ miejski stadion, który na co dzień służy do rozgrywania meczów lokalnej drużyny jest w przebudowie do końca roku. Hiszpanie podejmą poznańską drużynę na obiekcie położonym w pobliskiej Walencji.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl