Tytuł, którego nie można kupić

Spółki Travel Manager, Akademia Słońca, MW Concept i Modertrans to Poznańscy Liderzy Przedsiębiorczości 2019. Wyniki konkursu zostały oficjalnie ogłoszone podczas oficjalnej gali. Uroczystość była częścią Poznańskich Dni Przedsiębiorczości. 

W konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości warto brać udział nie tylko ze względu na prestiż, który zapewnia znakomite grono dotychczasowych laureatów. Ważne jest też to, że tego tytułu nie można kupić — mówi Jan Grabkowski, starosta poznański.

W kategorii „Startup” Liderem Przedsiębiorczości została spółka Travel Manager Sp. z o. o (Hotailors). Hotailors to platforma internetowa wspomagająca planowanie podróży służbowych. W kategorii Mikroprzedsiębiorstwo Liderem Przedsiębiorczości została Akademia Słońca Krzysztof Frąszczak-spółka, która od 9 lat zajmuje się wprowadzaniem rozwiązań w zakresie OZE na terenie całego kraju. W kategorii Małe Przedsiębiorstwo Liderem Przedsiębiorczości została spółka MW Concept. Spółka jest twórcą systemu eSesja, największego w Polsce systemu informatycznego do kompleksowego zarządzania pracami rady miasta, gminy i powiatu. W kategorii Średnie Przedsiębiorstwo Liderem Przedsiębiorczości została spółka Moderntrans. Zajmuje się produkcją tramwajów i wózków tramwajowych.

Laureatem konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” może zostać średni, mały lub mikro-przedsiębiorca oraz startup działający na terenie Poznania, lub powiatu poznańskiego. Kandydaci muszą jednak spełnić sporo warunków. Powinni notować sukcesy na rynku, mieć ciekawą ofertę, wykorzystywać innowacje oraz nowoczesne metody organizacji pracy i rzetelnie wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Prowadzona przez nich działalność musi być przyjazna ludziom i środowisku.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl