Tygrysy rozpakowały prezenty. W wyjątkowo tygrysi sposób

Trzy tygrysy, które trafiły do poznańskiego zoo z Ukrainy zostały nagrane przez pracowników ogrodu zoologicznego podczas nietypowego wydarzenia. Kiedy na swoim wybiegu zobaczyły podejrzane pudła przez ponad godzinę zabierały się do ich otwarcia.

PREZENTY

Pracownicy poznańskiego ogrodu zoologicznego postanowili przygotować dla sowich podopiecznych prezent. Na wybiegu tygrysów zostawili kartonowe pudła, wewnątrz których znajdowało się mięso. Zwierzęta najprawdopodobniej od samego początku wyczuły pożywienie jednak tektura wyraźnie je zaskoczyła.

Tygryski rozpakowują prezenty

Nasze biedne małe 😉 tygryski zostały zaatakowane przez grupę podejrzanych pudeł ze smakowicie pachnącą zawartością. Ludzie nazywają to prezentami i uważają, że to jest przyjemne, a to przecież takie niebezpieczne! Emocje przy rozpakowywaniu pierwszych prezentów w życiu były ogromne, trwały ponad godzinę, oto filmowy skrót tych dramatycznych wydarzeń 🐯

Opublikowany przez Zoo Poznań Official Site Niedziela, 11 grudnia 2022

Emocje przy rozpakowywaniu pierwszych prezentów w życiu były ogromne, trwały ponad godzinę, oto filmowy skrót tych dramatycznych wydarzeń. – napisali pracownicy Zoo w opisie nagrania na Facebooku.

ZOO POMAGA

Poznańskie Zoo, to nie tylko miejsce rozrywki dla mieszkańców, którzy na własne oczy mogą zobaczyć wiele egzotycznych gatunków zwierząt, ale również azyl dla wielu stworzeń, które potrzebują opieki. Tak właśnie było w przypadku trzech tygrysów, Uvalisy, Yrreda i Jasseiego, którzy przyjechali do Wielkopolski z Ukrainy, aby uniknąć wojny. Przedtem poznańskie Zoo zaopiekowało się również lwiątkami, które pod koniec listopada trafiły do azylu w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl