Categories

Tydzień w Turcji za 800 zł z wyżywieniem a może loty do Londynu za 230 zł? Z Ławicy!

Chwila wytchnienia od pracy i obowiązków to coś o czym na początku roku możemy już zaczynać myśleć. Wystarczy decyzja i droga na Lotnisko Ławica. Ceny są niskie, okazji mnóstwo. Tym razem polecamy Londyn i Turcję. Tydzień w Turcji z przelotami, noclegami, śniadaniami i obiadokolacjami kosztuje teraz…830 zł!

LONDYN – LOTY REGULARNE

Niech nam Brexit nie będzie straszny. Wszystkie lotu do Wielkiej Brytanii odbywają się normalnie. Jeśli lubimy odpoczywać zatapiając się w wielkomiejskim gwarze, krążąc między kawiarniami, galeriami sztuki i najważniejszymi muzeami świata to Londyn, to dobry wybór. Z Poznania do Londynu wybrać możemy przewoźnika. Do dyspozycji mamy linie w których nie zapłacimy za bilet majątku: Rayanair i Wizzair. Szukamy najtańszego biletu w najbliższym czasie i…jest. Jeśli mamy ochotę polecieć do Londynu na weekend, wylecieć w piątek i wrócić w niedzielę, zapłacimy za to…230 złotych. W dwie strony! To mniej niż dwa bilety ekspresem do Warszawy. Wielokrotnie mniej niż trasa samochodem do Warszawy. Proszę spojrzeć.

Jeśli ktoś zastanawia się, czy Londyn to faktycznie dobry pomysł na weekend, proszę zobaczyć to nagranie.

 

ANTALYA – LOTY CZARTEROWE

Warto pamiętać, że siatka połączeń z Ławicy to nie tylko loty tanich przewoźników, nie tylko loty linii droższych. To także loty czarterowe organizowane przez biura podróży. Często cena wycieczki, a zatem nie tylko przeloty ale też noclegów i śniadania – zaskakuje tym jak może być niska. W dodatku latanie z miasta, w którym się mieszka lub które ma się najbliżej – to ograniczanie kosztów. Dojazd do innego miasta by z niego lecieć to zawsze koszt biletów kolejowych bądź paliwa w aucie i parkingu.Na Ławice dostajemy się komunikacją miejską czy taksówką za naprawdę niewielką kwotę.

Cena tej wycieczki naprawdę zadziwia. To oferta Last Minute dla osób, które mogą szybko wziąć urlop bądź popracować zdalnie…z plaży. Tydzień w Turcji kosztuje bowiem 830 złotych. I to z solidnego biura podróży, które jest gwarantem tego, że oferta nie jest oszustwem. Proszę spojrzeć.

A to tylko część ofert, akurat tych, na które my zwróciliśmy uwagę. Jeśli szukają Państwo innych kierunków, najlepiej wejść na stronę poznańskiego lotniska i sprawdzić – dokąd polecieć możemy bezpośrednio. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Powyższy materiał jest artykułem sponsorowanym przez Port Lotniczy Poznań-Ławica sp. z o.o. im. Henryka Wieniawskiego.

 

 

Arkadiusz@twitter
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl