Trwa rozbiórka klubu Na Fali. Największego klubu nad Wartą

Nowy, biały klub nad rzeką był hitem ubiegłorocznego sezonu, choć był gigantyczny, trudno było znaleźć w nim wolny stolik. Teraz klub jest rozbierany.

Klub na Fali jest filią lokalu o tej samej nazwie działającego już od kilku lat w Boszkowie, pod Lesznem. Powstał w 2005 roku jako klub nocny. Przez ten czas poszerzył swoją ofertę o Beach bar, przestrzeń restauracyjną oraz lodziarnię. Nowa lokalizacja w Poznaniu nad Wartą, zapewniała gościom boiska do siatkówki i koszykówki, plac do workoutu, a także część restauracyjną i scenę. Na białym piasku, wśród palm można było posłuchać muzyki na żywo i wypić kolorowe koktajle.

Klub jest obecnie rozbierany, ponieważ funkcjonował jako budowla tymczasowa, a właściciele nie mieli zgód na wykonanie tam stałego obiektu.

Nie oznacza to jednak, że klub znika z mapy Poznania na stałe. Na nowy sezon nad rzeką klub znów będzie mógł zostać złożony, jeśli zgodę wyrazi na to miasto oraz będzie chciał tego właściciel. Opisywano, że sam fakt funkcjonowania klubu wywoływał pewne problemy w tej okolicy m.in z nielegalnym parkowaniem przy rzece.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl