To wydarzenie przyciągnęło tłumy. Targi ślubne 2024 [ZDJĘCIA]

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich po raz 18. odbyły się targi ślubne. To największe tego typu wydarzenie w Polsce. Przyszli małżonkowie mieli okazję znaleźć wszystko, czego potrzebowali do zorganizowania wymarzonego ślubu.

Przygotowania do ślubu to niezwykle emocjonujący, ale i czasochłonny proces, gdzie każdy element jest starannie przemyślany. Począwszy od wybierania idealnej lokalizacji ceremonii, poprzez dobieranie sukni ślubnej i garnituru, aż po planowanie delikatnych detali dekoracyjnych. Para młoda często musi podjąć decyzje dotyczące kwiatów, motywu kolorystycznego, a także oprawy muzycznej, by stworzyć unikalną atmosferę.

Targi ślubne 2024

Targi ślubne to idealne miejsce dla osób, które poszukują inspiracji i jeszcze nie ustaliły dokładnych szczegółów dotyczących swojego wielkiego dnia. Swoje oferty zaprezentowały liczne firmy z branży weselnej. Przyszli małżonkowie mogli w jednym miejscu znaleźć wszystko, zaczynając od miejsca ceremonii, po stylowe samochody dla pary młodej, usługi gastronomiczne, prestiżowe hotele, usługi makijażystek, oryginalne projekty strojów czy obrączek, a także DJ-ów.

-Przyjeżdżam tutaj, już od pięciu lat. Bez wątpienia, targi te stanowią najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce. Przyciągają ogromną liczbę osób. Co roku prezentuje moje wyjątkowe weselne torty oraz wyroby cukiernicze. Moje prace zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż stale podążam za najnowszymi trendami – poinformowała jedna z wystawczyń.

W bieżącym sezonie szczególnie popularne są torty ozdobione motywami kwiatowymi, zielenią oraz naturalnymi dodatkami.

fot. Gabriela Puczyłowska

Na targach można było spotkać wiele par, które przygotowują się do tego wyjątkowe dnia. Niektóre z nich poszukiwały inspiracji, podczas gdy inne już z zapałem przeglądały gotowe produkty do zakupu. Bogactwo różnorodnych branż na targach pozwoliło każdemu znaleźć coś idealnego dla siebie.

-Po raz drugi uczestniczymy razem z moim narzeczonym w tych targach ślubnych. Wszystko związane z naszym weselem jest już dopięte na ostatni guzik, z wyjątkiem jednego drobnego szczegółu. Mój przyszły mąż nadal poszukuje tego idealnego garnituru. Jednak jesteśmy przekonani, że na tych targach uda nam się znaleźć coś wyjątkowego, spełniającego jego wygórowane oczekiwania – mowiła pani Zofia, odwiedzająca targi.

Zobacz, co przygotowały targi ślubne w tym roku:

Czytaj także: W niedziele handlowe w Poznaniu niektóre autobusy będą kursować inaczej

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl