To niełatwa akcja. Stawiają tramwaj na szyny [ZDJĘCIA]

Służby MPK porządkują miejsce wypadku w okolicach skrzyżowania ulic Naramowickiej i Serbskiej. 22 czerwca po godzinie 12.00 doszło tam do zderzenia tramwaju z autobusem. Ruch na trasie zostanie wznowiony przed godziną 17.00.

Wcześniej informowaliśmy, że z powodu wypadku ruch tramwajowy od pętli Wilczak do przystanku Błażeja został wstrzymany. Na miejscu zderzenia tramwaju z autokarem działają pracownicy MPK. Na miejsce wezwano specjalny dźwig. W godzinach popołudniowych zaczęła się akcja podniesienia uszkodzonego tramwaju na szyny. Następnie pojazd został odholowany.

Służby drogowe zabrały również autokar. Jak informują pracownicy znajdujący się na miejscu ruch powinien zostać wznowiony jeszcze przed godziną 17.00. Znikną również utrudniania dla kierowców.

fot. M. Melanowicz / wpoznaniu.pl

Czytaj także: Rozpoczął się remont ważnej ulicy. Potrwa kilka miesięcy

Franciszek Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl