Termy Maltańskie na lato.

200 tys. klientów w lipcu i sierpniu tyle osób w wakacje ma odwiedzić Termy Maltańskie w Poznaniu. Okres letni na termach zapowiada się ciekawie. Będzie można skorzystać tam z aqua fitnessu, toru skimboardowego i saun.

Termy Maltańskie nie rezygnują z atrakcji, które cieszyły się dotąd największą popularnością. W zewnętrznych basenach będą odbywać się zajęcia z aqua fitnessu – siedem dni w tygodniu i sześć razy dziennie.

W Strefie Surfera – na plaży zewnętrznej – czynny będzie tor skimboardowy. Dostępne będą tam profesjonalne deski skimboardowe. W tym roku – po raz pierwszy – odbędą się pokazy profesjonalistów, w których weźmie aktualny mistrz Polski i Europy w skimboardzie. Termy przygotowały też w tym roku drugi wodny tor przeszkód, który znalazł się w basenie ze zjeżdżalniami. Działa już też wodny plac zabaw, czyli miejsce dla najmłodszych dzieci.

Kto zgłodniej – tuż obok Strefy Surfera-  będzie mógł skorzystać z dwóch zewnętrznych barów, do kupienia będą przekąski i napoje, w tym bezalkoholowe koktajle. Nowością w tym roku będzie bar mobilny, który będzie się jeździł po całej plaży.

W strefie saun działać będą stałe cykle – w tym cykl edukacyjny „Saunowanie na start” dla początkujących. To oferta dla tych którzy chcą się dowiedzieć, jak korzystać z sauny. Termy – w strefie spa – uruchomiły półkolonie dla dorosłych. Trzy turnusy trwające po pięć dni – relaksacyjne, odmładzające i wyszczuplające. Przez całe wakacje na termach będzie obowiązywał wakacyjny cennik.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl