Teatr Nowy szuka pracowników. Oferta dla osób, które wielokrotnie skończyły 18. rok życia

Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu poszukuje pracowników. Instytucja ma nietypową ofertę, ponieważ jest ona adresowana do osób w wieku emerytalnym, które poszukują zajęcia, by „nieco urozmaicić codzienność” i chcą dorobić.

Zespół Teatru Nowego, zajmujący się obsługą widowni, jest złożony przeważnie z młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem pracy. Dlatego władze placówki postanowiły przygotować ofertę na stanowisko bileter/szatniarz dla seniorów.

Oferta dla seniorów

„Chcemy uzupełnić o osoby z większym doświadczeniem, tak zawodowym, jak i życiowym. Jeśli więc są Państwo w wieku emerytalnym i poszukują zajęcia, które może nieco urozmaicić codzienność, a przy tym – przynieść dodatkowe fundusze, zapraszamy do lektury ogłoszenia i do udziału w rekrutacji” – wyjaśniono. „Poszukujemy dyspozycyjnej osoby cechującej się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością i sumiennością, a przy tym potrafiącej dobrze zorganizować sobie pracę i – to ważne – lubiącej kontakt z ludźmi” – dodano.

Najważniejsze obowiązki biletera/szatniarza obejmują m.in. przygotowywanie przestrzeni foyer i widowni przed każdym spektaklem oraz uporządkowanie ich po zakończeniu wydarzenia; zapewnienie kompleksowej obsługi widzów i utrzymywanie ogólnego porządku podczas spektakli czy odpowiedzialność za powierzone mienie gości.

„Nasze wymagania to ukończony (wielokrotnie) 18. rok życia. Podkreślamy, że zależy nam na uzupełnieniu zespołu o osobę w zdecydowanie bardziej zaawansowanym wieku i nie wstydzimy się o tym pisać, bo… sami mamy ponad 100 lat” – czytamy w ogłoszeniu.

Zobacz też: Wybory do rad osiedli. W marcu ruszy nabór do komisji wyborczych

Hubert Ossowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl