Targi Motor Show czyli motoryzacyjna ekstraklasa w Poznaniu

W Poznaniu do niedzieli potrwają targi Poznań Motor Show, najlepsza polska impreza motoryzacyjna. W 10 pawilonach, na łącznej powierzchni ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych na fanów motoryzacji czekają m.in. największe nowości samochodowe, a także wystawa motocyklowa, ciężarowa oraz caravaningowa.

Poznań Motor Show 2018 odbywa się pod hasłem „Motoryzacja Jutra”. Patrząc na to co prezentują wystawcy można by się pokusić o stwierdzenie że jutro jest już dziś. Przyszłość to walka o to które auto na baterii najdalej zajedzie.

fot. poznews.pl

Premiery aut eko robią nawet takie marki które do tej pory kojarzyły się wyłącznie z duża mocą i dużym przyspieszeniem. Jaguar na targach w Poznaniu pokazał elektryka z dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 400 koni mechanicznych z przyspieszeniem do setki w niecałe 5 sekund. W tym przypadku elektryzuje także cena ponad 350 tyś zł.

fot. poznews.pl

W ubiegłorocznej targach wzięło udział ponad 135 tysięcy gości. Organizatorzy szacują, że w tym roku może ich być jeszcze więcej. Targi Motor Show odbywać się będą w Poznaniu w dniach 5-8 kwietnia.

 

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl