Poznań oddaje ziemię, by mogli walczyć z rakiem
Miasto Poznań ma przekazać Zarządowi Województwa Wielkopolskiego część terenu przy ulicy Garbary. Wszystko po to by rozbudować Wielkopolskie Centrum Onkologii.
14 kwietnia 2026Miasto Poznań ma przekazać Zarządowi Województwa Wielkopolskiego część terenu przy ulicy Garbary. Wszystko po to by rozbudować Wielkopolskie Centrum Onkologii.
14 kwietnia 2026