Wypadek na A2. Ogromne korki

Na autostradzie A2 powstał ogromny korek. Spowodowany jest wypadkiem. Do zderzenia samochodów doszło tuż przed szczytem komunikacyjnym. Dodatkowo w tym rejonie trwają prace drogowe co dodatkowo utrudnia sytuację.

Informacje o zdarzeniu po godzinie 15.00 przekazał rzecznik wielkopolskich policjantów, Andrzej Borowiak. Z przekazanych informacji wynika, że do wypadku doszło na odcinku autostrady A2 pomiędzy węzłami Luboń a Krzesiny. Ucierpiał jeden z kierowców.

– Zderzyły się dwa auta, Volkswagen i Skoda. Kierowca pierwszego z nich ma złamany nadgarstek. Policjanci z WRD działają na miejscu – przekazuje młodszy inspektor Andrzej Borowiak.

Na miejscu tworzą się korki. Węzeł Krzesiny jest aktualnie remontowany a działania służb związane z wypadkiem dodatkowo spowalniają ruch samochodów.

Czytaj także: Luzują niektóre zasady w Strefie Płatnego Parkowania

Franciszek Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl