Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na - kontakt@wpoznaniu.pl

Kategoria: lech-górnik

17 lat czekania i nic

W ćwierćfinale rozgrywek pucharu krajowego Lech podejmował na własnym stadionie drużynę Górnika Zabrze. Mecz dwóch ekip w tym sezonie odbywał się po raz trzeci i za każdym razem były to spotkania wyrównane. Tym razem skończyło się porażką Kolejorza, co wcześniej nie miało miejsca. W tym sezonie nie uda się przerwać oczekiwania na tryumf w tych rozgrywkach, które trwa od 2009 roku. Lech odpada z Pucharu Polski, na swoim stadionie, przy niskiej frekwencji na trybunach i po słabym meczu.

4 marca 2026

Puchar Polski, ważne spotkanie czy czas na odpoczynek? Lech-Górnik zapowiedź w kontekście walki o mistrzostwo

To co wydarzyło się na bułgarskiej w ostatniej kolejce Ekstraklasy to czysta piłkarska poezja. Mecz został z miejsca okrzyknięty najlepszym widowiskiem sezonu i trudno się z tym nie zgodzić. Wygrana urodziła się w bólach, ale ostatecznie cztery do trzech i ekstaza na stadionie pozwoliła zapomnieć o trudnościach jakie towarzyszyły Kolejorzowi. Teraz czas na odpoczynek od rozgrywek ligowych i europejskich na rzecz rozegrania spotkania w ramach Pucharu Polski. Biorąc pod uwagę walkę o mistrzostwo i wymagającego rywala w Lidze Konferencji czy jest to czas na odpoczynek, czy może ważne spotkanie potrzebne do podtrzymania momentum?

3 marca 2026